• Koncert Wielkanocny

    Koncert Wielkanocny

    8 kwietnia wystąpiły chóry Movimento oraz Bobolanie Read More
  • Alleluja!

    Alleluja!

    Chrystus Zmartwychwstał! Read More
  • Przyjęli Sakrament Bierzmowania

    Przyjęli Sakrament Bierzmowania

    uczniowie klas II gimnazjum Read More
  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Zapraszamy na nocne czuwanie

Z piątku na sobotę /1-2 września/ organizujemy w naszym kościele nocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.
Czuwanie rozpocznie adoracja „60 minut Wspomożenia” i będzie trwało do godz. 7.00 w sobotę. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Będzie to czas osobistego spotkania z Jezusem, Jego uwielbienia a także powierzenia mu swoich spraw, czasami bardzo trudnych i bolesnych.


20.00 – 21.00
1. Fredry
2. Łagodna blok 20
3. Łagodna blok 16
4. Łagodna blok 22
5. Źródlana
6. Staszica

21.00 – 22.00
1. Cmentarna
2. Renarda
3. Pochyła
4. Karłowicza
5. Narutowicza
6. Kochanowskiego

22.00 – 23.00
1. Stawowa
2. Wodna
3. Łagodna blok 18
4. Polna blok 27
5. Wierzbowa
6. Norwida

23.00 – 24.00
1. Szkolna domy prywatne
2. Tetmajera bloki 20 i 22
3. Tetmajera domy prywatne
4. Kasprowicza
5. Reja
6. Baduszkowej

24.00 – 1.00
1. Księża Grobel
2. Baczyńskiego i Morcinka
3. Zielona i Młyńska
4. Hutnicza
5. Tetmajera blok 16
6. Tetmajera blok 18

1.00 – 2.00
1. Tetmajera blok 18A
2. Szkolna blok 47
3. Michałowicza blok 13
4. Michałowicza blok 15
5. Tetmajera blok 12
6. Tetmajera blok 14
7. Polna blok 27

2.00 – 3.00
1. Wenecka
2. Tetmajera blok 1
3. Strażacka
4. Michałowicza blok 11
5. Łagodna nowy blok nr 12
6. Węglowa
7. Łagodna blok 18

3.00 – 4.00
1. Łagodna nowy blok nr 10
2. Polna domy prywatne
3. Górna
4. Fałłata i Kossaka
5. Asnyka
6. Makuszyńskiego
7. Wodna

4.00 – 5.00
1. Waryńskiego, Kolista
2. Łagodna domy prywatne
3. Ochodzka
4. Rakowa
5. Michałowicza blok nr 5
6. Michałowicza blok nr 9
7. Miarki

5.00 – 6.00
1. Michałowicza blok nr 7
2. Polna blok 29
3. Lenartowicza
4. Piasta
5. Legionów
6. Stawowa
7. Kochanowskiego

6.00 – 7.00
1. Astrów
2. Leśna
3. Łężna
4. Zacisze
5. Pochyła
6. Karłowicza
7. Narutowicza

Posłuchaj homilię

Niedziela, 15 kwietnia
ks. Paweł Hubczak

Niedziela, 1 kwietnia
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 18 marca
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 11 marca
ks. Paweł Hubczak
Środa, 1 marca
bp Roman Pindel
Niedziela, 21 stycznia
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 14 stycznia
ks. Kamil Żółtaszek
Poniedziałek, 1 stycznia
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 31 grudnia
ks. Jerzy Ryłko
Boże Narodzenie, 25 grudnia
ks. Jerzy Ryłko
Pasterka, 24 grudnia
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 24 grudnia
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 17 grudnia
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 10 grudnia
ks. Jerzy Ryłko