• Zapraszamy na Roraty

    Zapraszamy na Roraty

    od poniedziałku do piątku o godz.17.30
  • Relikwie św. Floriana

    Relikwie św. Floriana

    Patronie strażaków i hutników, módl się za nami Więcej
  • "Człowiek Flaga"

    gościł w naszej parafii pan Łukasz Świrk Więcej
  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W piątek nocne czuwanie

Z piątku na sobotę (1-2 grudnia) organizujemy w naszym kościele, tak jak w poprzednim kwartale nocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

CZUWANIE NOCNE PIERWSZY PIĄTEK
1.12.2017

20.00 – 21.00
1. Astrów
2. Leśna
3. Łężna
4. Zacisze
5. Pochyła
6. Karłowicza
7. Narutowicza

21.00 – 22.00
1. Fredry
2. Łagodna blok 20
3. Łagodna blok 16
4. Łagodna blok 22
5. Źródlana
6. Staszica

22.00 – 23.00
1. Cmentarna
2. Renarda
3. Pochyła
4. Karłowicza
5. Narutowicza
6. Kochanowskiego

23.00 – 24.00
1. Stawowa
2. Wodna
3. Łagodna blok 18
4. Polna blok 27
5. Wierzbowa
6. Norwida

24.00 – 1.00
1. Szkolna domy prywatne
2. Tetmajera bloki 20 i 22
3. Tetmajera domy prywatne
4. Kasprowicza
5. Reja
6. Baduszkowej

1.00 – 2.00
1. Księża Grobel
2. Baczyńskiego i Morcinka
3. Zielona i Młyńska
4. Hutnicza
5. Tetmajera blok 16
6. Tetmajera blok 18

2.00 – 3.00
1. Tetmajera blok 18A
2. Szkolna blok 47
3. Michałowicza blok 13
4. Michałowicza blok 15
5. Tetmajera blok 12
6. Tetmajera blok 14
7. Polna blok 27

3.00 – 4.00
1. Wenecka
2. Tetmajera blok 1
3. Strażacka
4. Michałowicza blok 11
5. Łagodna nowy blok nr 12
6. Węglowa
7. Łagodna blok 18

4.00 – 5.00
1. Łagodna nowy blok nr 10
2. Polna domy prywatne
3. Górna
4. Fałłata i Kossaka
5. Asnyka
6. Makuszyńskiego
7. Wodna

5.00 – 6.00
1. Waryńskiego, Kolista
2. Łagodna domy prywatne
3. Ochodzka
4. Rakowa
5. Michałowicza blok nr 5
6. Michałowicza blok nr 9

6.00 – 7.00
7. Miarki
3. Michałowicza blok nr 7
4. Polna blok 29
5. Lenartowicza
6. Piasta
7. Legionów
4. Stawowa
7. Kochanowskiego

Posłuchaj homilię

Niedziela, 10 grudnia
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 26 listopada
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 19 listopada
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 12 listopada
ks. Jerzy Ryłko
Sobota, 11 listopada
ks. Jerzy Ryłko
Środa, 1 listopada
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 29 października
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 22 października
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 17 września
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 27 sierpnia
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 20 sierpnia
ks. Paweł Hubczak
Wtorek, 15 sierpnia
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 13 sierpnia
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 9 lipca
ks. Jerzy Ryłko