Ogłoszenia duszpasterskie

III NIEDZIELA ZWYKŁA
21 STYCZNIA 2018 r.
 1. Dziś III Niedziela Zwykła. W modlitwie brewiarzowej tydzień trzeci. Rada Parafialna zbierała pod chórem ofiary na nowe ławki do naszego kościoła.
  Również dzisiaj, w naszym kościele, o godzinie 18.15 odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek ”RADUJ SIĘ, ŚWIECIE!” w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento oraz Chóru Bobolanie. Serdecznie zapraszamy.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  - w środę, 24 stycznia – Wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  - w czwartek, 25 stycznia – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła;
  - w piątek, 26 stycznia – Wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 3. Dzisiaj kończą się odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii. W imieniu ks. Pawła, ks. Kamila i swoim dziękuje za serdeczne i życzliwe przyjecie nas w swoich domach i za złożone ofiary. Za to wszystko składamy serdeczne Bóg zapłać.
  Kolęda dodatkowa będzie w poniedziałek, 22 stycznia, od godziny 15.00. Zapisy w zakrystii.
 4. Od poniedziałku, 22 stycznia, wracają msze św. wieczorne, jak również Kancelaria Parafialna będzie czynna rano i po południu.
 5. W najbliższym tygodniu nie będą prowadzone prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza.
 6. W czwartek, 25 stycznia, po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas 2 i 3 gimnazjum, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
 7. W piątek, 26 stycznia, zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, na msze św. o godz. 17.30. Po mszy św. spotkanie formacyjne.
 8. Również w piątek, od godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu „60 minut Wspomożenia”.
 9. W sobotę, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedź św.
 10. Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z ks. Jackiem Pędziwiatrem z cyklu "W kręgu kultury i wiary" które odbędzie się w dniu 25 stycznia o godz. 17.00, w Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Węglowej 56.