Grupa bierzmowanych - Umocnieni Duchem

Sakrament bierzmowania jest nazywany sakramentem dojrzałości chrześcijańskiej. Osoba, która go pragnie przyjąć powinna być osobą dojrzała religijnie, dlatego konieczne jest odpowiednie przygotowanie.
Przygotowanie przebiega na dwóch płaszczyznach, intelektualnej i duchowej.
W szkole na katechezie kandydaci do bierzmowania pogłębiają swoja wiedzę religijną a na spotkaniach przy parafii mają przygotować się duchowo.W roku szkolnym 2017/18 Kandydaci do bierzmowania przygotowują się w II ETAPACH:
  • I ETAP – KLASY VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ. /Spotkania 1 raz w miesiącu – pierwsze piątki miesiąca/ Sakrament Bierzmowania przyjmą w roku 2019
  • II ETAP – KLASY II i III GIMNAZJUM /Spotkania 1 raz w miesiącu – ostatni piątek miesiąca/ Sakrament Bierzmowania przyjmą w roku 2018
Uczestnictwo w spotkaniach polega na tym, że kandydaci są obecni na Mszy św. wieczornej i spotkaniu formacyjnym, aby przez modlitwę przygotować się do przyjęcia Bożych Darów.
Młodych ludzi polecamy pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej a Rodziców prosimy o dopilnowanie ich obecności na spotkaniach.

Opiekun: ks. Paweł Hubczak
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel kom. 604057209

MATERIAŁY UCZESTNIKA:

KLASY VII – SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Bierzmowanie – maraton uczestnika VII – 1
Bierzmowanie – maraton uczestnika VII – 2

KLASY II i III GIMNAZJUM
Spotkanie 1 - materiał uczestnika.pdf
Spotkanie 2 - materiał uczestnika.pdf
Spotkanie 3 - materiał uczestnika.pdf