• Dziękujemy, siostro Damaris!

    Dziękujemy, siostro Damaris!

    Za 8 lat posługi w naszej parafii Więcej
  • Czechowiccy pielgrzymi

    Czechowiccy pielgrzymi

    w drodze na Jasną Górę Więcej
  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Więcej
  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Odwiedziny duszpasterskie

NIEDZIELA 2 XII 2018
1. Legionów (od autostrady do Starej Winiarni) od 13.00
2. Legionów (od p. Świgoń do wiaduktu) od 13.00
3. Legionów blok nr 28 i Legionów (od autostrady do wiaduktu) od 13.00

PIĄTEK 7 XII 2018
1. Źródlana (od p. Wróbel do ul. Renarda) od 15.00
2. Asnyka numery nieparzyste (od początku) od 15.00
3. Asnyka numery parzyste (od początku) od 15.00

SOBOTA 8 XII 2018
1. Wenecka (od końca) od 13.00
2. Hutnicza (od początku) od 13.00
3. Tetmajera blok nr 20 i blok nr 22 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00

NIEDZIELA 9 XII 2018
1. Kochanowskiego (od początku) od 13.00
2. Szkolna (od początku) od 13.00
3. Szkolna (od końca) od 13.00

PIĄTEK 14 XII 2018
1. Polna bl. nr 29 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00
2. Łagodna bl. nr 18 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00
3. Polna bl. nr 27 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00

SOBOTA 15 XII 2018
1. Łagodna bl. nr 16 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00
2. Łagodna bl. nr 22 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00
3. Łagodna bl. nr 20 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00

NIEDZIELA 16 XII 2018
1. Księża Grobel od 13.00
2. Szkolna blok nr 47 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00
3. Szkolna blok nr 47 (od dołu, od ostatniej klatki) od 13.00

CZWARTEK 27 XII 2018
1. Tetmajera bl. nr 12 (od dołu, pierwsza klatka) od 13.00
2. Zielona (od końca) potem Młyńska od 13.00
3. Tetmajera bl. nr 12 (od dołu, druga klatka) od 13.00  

PIĄTEK 28 XII 2018
1. Kasprowicza (od początku) od 13.00
2. Tetmajera domy prywatne (od końca) od 13.00
3. Kasprowicza (od końca) od 13.00  

SOBOTA 29 XII 2018
1. Tetmajera blok nr 14 (od dołu, drugiej klatka) od 13.00
2. Górna (od początku) od 13.00
3. Tetmajera blok nr 14 (od dołu, pierwsza klatka) od 13.00

NIEDZIELA 30 XII 2018
1. Baczyńskiego i Morcinka (wraz z nowym blokiem) od 13.00  
2. Tetmajera bl. nr 1 (od dołu, pierwsza klatka) od 13.00
3. Tetmajera bl. nr 1 (od dołu, druga klatka) od 13.00

ŚRODA 2 I 2019
1. Tetmajera bl. nr 18 (od dołu, druga klatka) od 15.00
2. Tetmajera bl. nr 18 (od dołu, pierwsza klatka) od 15.00
3. Tetmajera bl. nr 18A (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00  

CZWARTEK 3 I 2019
1. Tetmajera blok nr 16 (od dołu, drugiej klatka) od 15.00
2. Makuszyńskiego (od początku) od 15.00
3. Tetmajera blok nr 16 (od dołu, pierwsza klatka) od 15.00

PIĄTEK 4 I 2019
1. Reja (od początku) od 15.00
2. Reja (od końca) od 15.00
3. Wodna (od autostrady) od 15.00

SOBOTA 5 I 2019
1. Fałata i Kossaka od 13.00  
2. Wierzbowa (od początku) z Grabowcem od 13.00
3. Wierzbowa (od końca) od 13.00

NIEDZIELA 6 I 2019
1. Rakowa (w kierunku p. Urbańczyk) potem Domy Wierzbowej przylegającej do Ochodzkiej (od końca) od 13.00
2. Ochodzka (od początku) od 13.00
3. Waryńskiego (od. Francuz), Kolista (od początku) i potem Waryńskiego do linii kolejowej od 13.00  

PONIEDZIAŁEK 7 I 2019
1. Narutowicza (od początku) od 15.00
2. Węglowa (od początku) od 15.00
3. Narutowicza (od końca) i blok nr 42 od 15.00

WTOREK 8 I 2019
2. Michałowicza blok nr 7 (od dołu, od ostatniej klatki) od 15.00
3. Michałowicza blok nr 7 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00

ŚRODA 9 I 2019
1. Lenartowicza (od początku) od 15.00
2. Michałowicza blok nr 5 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00
3. Michałowicza blok nr 5 (od dołu, od ostatniej klatki) od 15.00

CZWARTEK 10 I 2019
1. Stalmacha (od początku) od 15.00
2. Norwida (od początku) od 15.00
3. Baduszkowej i potem Norwida (od końca) od 15.00

PIĄTEK 11 I 2019
1.Michałowicza blok nr 9 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00
3. Michałowicza blok nr 9 (od dołu, od ostatniej klatki) od 15.00

SOBOTA 12 I 2019
1. Łagodna nowy blok 10 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00
3. Piasta (od końca), Strażacka od 13.00

NIEDZIELA 13 I 2019
1. Miarki (od końca) od 13.00
3. Łagodna nowy blok 14 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00

PONIEDZIAŁEK 14 I 2019
1. Fredry (od początku) od 15.00
2. Michałowicza blok nr 13 (od dołu, od ostatniej klatki) od 15.00
3. Michałowicza blok nr 13 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00

WTOREK 15 I 2019
1. Łagodna domy prywatne (od początku) od 15.00
2. Cmentarna (od Legionów) potem Pogodna i Radosna od 15.00
3. Łagodna domy prywatne (od końca) od 15.00

ŚRODA 16 I 2019
1. Michałowicza blok nr 15 (od dołu, od ostatniej klatki) od 15.00
2. Stawowa (od Wieniawskiego) od 15.00
3. Michałowicza blok nr 15 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00

CZWARTEK 17 I 2019
1. Wiślana potem Karłowicza od 15.00
2. Michałowicza blok nr 11 (od dołu, od ostatniej klatki) od 13.00
3. Michałowicza blok nr 11 (od dołu, od pierwszej klatki) od 13.00

PIĄTEK 18 I 2019
1. Pochyła (od końca) od 15.00
2. Polna domy prywatne (od końca) od 15.00
3. Polna domy prywatne (od początku), Matejki i Zachodnia od 15.00

SOBOTA 19 I 2019
1. Zacisze (od końca) od 13.00
2. Staszica od początku) od 13.00
3. Staszica (od końca) od 13.00

NIEDZIELA 20 I 2019
1. Łężna od 13.00
2. Renarda str. prawa (od autostrady) od 13.00
3. Renarda str. lewa (od autostrady, parzyste) od 13.00

PONIEDZIAŁEK 21 I 2019
1. Kolęda dodatkowa od 15.00
2. Astrów potem Leśna (od początku) od 15.00  
3. Leśna (od końca) od 15.00

WTOREK 22 I 2019
2. Łagodna nowy blok  12 (od dołu, od pierwszej klatki) od 15.00

Posłuchaj homilię

Niedziela, 18 sierpnia
o,. Aurelian
Niedziela, 21 lipca
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 14 lipca
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 30 czerwca
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 16 czerwca
ks. Kamil Żółtaszek
Niedziela, 9 czerwca
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 26 maja
ks. Czeslaw Chrząszcz
Niedziela, 19 maja
ks. Paweł Hubczak
Niedziela, 21 kwietnia
ks. Jerzy Ryłko
Niedziela, 14 kwietnia
s. Rafaela
Niedziela, 24 marca
o. Juliusz