• Czechowice-Dziedzice

  Czechowice-Dziedzice

  Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Więcej
 • Czechowice-Dziedzice

  Czechowice-Dziedzice

  Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych Więcej
 • 1
 • 2

Droga krzyżowa w intencji...

Zbliża się okres Wielkiego Postu.Po raz kolejny pragniemy Was zaprosić do szczególnej modlitwy Drogi Krzyżowej kontemplacyjnej-w tym roku pragniemy otoczyć tą modlitwą Małżeństwa.

Jest to modlitwa sercem-polega na tym,że otrzymuje się na cały okres Wielkiego Postu jedną Stację Drogi Krzyżowej i codziennie rano przez 40 dni wzbudza się intencję danej Stacji w sercu.Towarzysząc Jezusowi duchem i sercem,jesteśmy z Nim w tej Stacji.Potem wykonujemy swoje codzienne czynności i obowiązki.W wolnym czasie wzbudzamy Akty Strzeliste,możemy medytować swoją Stację,przeczytać rozważania dotyczące danej Stacji.

Niesamowite są świadectwa osób,które już od paru lat uczestniczą w tej Modlitwie.Mówią o wielkiej przemianie serca,o odczuciu wielkiej bliskości i Miłości Jezusa,o poprawie relacji z bliskimi i odrodzeniu Miłości w rodzinach i Małżeństwach.
Możliwość duchowego pójścia Stacją Drogi Krzyżowej z naszym Zbawicielem stanie się dla nas samych pełniejszym przeżyciem okresu Wielkiego Postu.

Otwórzmy nasze serca dla Jezusa Cierpiącego,który poniósł nasze grzechy,problemy,choroby na Krzyż,a Poranek Zmartwychwstania stanie się naszym radosnym udziałem!!! Zapraszamy chętne osoby do włączenia się do tej pięknej Modlitwy.

Kontakt 601 886 106


DROGA KRZYŻOWA