Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
12 STYCZNIA 2020 R.

 1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W modlitwie brewiarzowej tydzień trzeci.
 2. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii. Plan odwiedzin prezentujemy w gablotce, gazetce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Dodatkowa kolęda będzie 20 stycznia od godz. 13.00. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  – w piątek, 17 stycznia – wspomnienie Św. Antoniego, opata.
 4. W poniedziałek, 13 stycznia, dzieci i młodzież rozpoczynają FERIE ZIMOWE. W tym czasie Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko rano, o godz. 7.00.
 5. W okresie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki i czwartki.
 6. Nie będą w tym czasie prowadzone prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza oraz nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu „60 minut „Wspomożenia” w piątki.
 7. W poniedziałek, 13 stycznia przypada w naszej parafii Dzień Fatimski. O godz. 7.00 - Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej i Róż Różańcowych, a po Mszy św. Różaniec fatimski. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 8. We wtorek, 14 stycznia, o godz. 17.30 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich Samorządowców i ich rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. W najbliższą sobotę 18 stycznia o godz. 16.45 Nabożeństwo Różańcowe z nałożeniem Płaszcza Matki Bożej z Guadelupe. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę, Rada Parafialna będzie zbierała pod chórem ofiary na termomodernizację naszego kościoła.