Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
20 października2019 r.
 1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła. W modlitwie brewiarzowej tydzień pierwszy. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera pod chórem ofiary na termomodernizację naszego kościoła.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  - we wtorek, 22 października – wspomnienie  Św. Jana Pawła II, papieża
  - w środę, 23 października – wspomnienie dowolne Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.
 3. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawianie są codziennie o godz. 17.00. Zapraszamy do licznego udziału w modlitwie o wiarę, pokój i miłość w naszych rodzinach.
 4. W najbliższą środę 23 października zapraszamy wszystkich parafian, Róże Różańcowe, młodzież która w listopadzie przyjmie sakrament bierzmowania – na szczególne nabożeństwo różańcowe pt.: „Imiona Maryi w Różańcu”. W związku z tym nabożeństwem w środę nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:00. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17:30, by po niej uczestniczyć w uroczystej modlitwie różańcowej.
 5. Trwają prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza. Sprawy grobowe można uregulować w najbliższy piątek, 25 października, w godz. od 16.30 do 18.00.
 6. W piątek, na godz. 19.00, zapraszamy na chwilę refleksji i adorację „60 minut Wspomożenia”. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
 7. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na pomoc uzdolnionej młodzieży pochodzącej z uboższych rodzin 3910 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Zostały już przekazane do kurii.
 8. Parafia św. Andrzeja Boboli zaprasza na Nabożeństwo do św. Charbela w dniu 22 października o godz. 17.45.